Co je nového

Co se chystá?

Protiepidemická opatření se uvolňují, takže se (snad) na podzim a v zimě potkáme na některé akci.

Pokud to půjde, budeme se na Vás těšit na Strašidelném lese, Mikulášské, vánočních trzích a Živém Betlému.

Stále si můžete individuálně projít/proběhnout oldřichovskou hru "Za poklady loupežníků". https://oldrichov.cz/oldrichovska-hra/


Každou první středu v měsíci se sejdeme nad knihami, které rádi čteme, v oldřichovské knihovně. Knihomolna se na Vás těší!4. září proběhne 7. ročník Oldřichovského hudebního festivalu, který jako každoročně pomáháme zajistit organizačně.


Práce na hrobce pokračují: Radim s Petrem a Jířou nainstalovali okna.

Chystáme se realizovat ohniště na návsi. Zatím čekáme, kolik zbyde dlažebních kostek ze stavebních úprav cesty k vlakové zastávce.

V červenci Radim spoluorganizoval tradiční nohejbalový turnaj.
V první polovině roku Jířa uspořádala soutěž o nejoriginálnější stavbu ze sněhu, nejoriginálnější krmítko a jarní fotosoutěž "Pozorujeme přírodu".

Akce Ukliďme Oldřichov proběhla s ohledem na protiepidemická opatření opět individuálně.Máme tři videa na youtube z další fáze oprav hrobky: https://www.youtube.com/…lc0 a https://youtu.be/…gik a https://www.youtube.com/watch?v=vhFznKbAK-Y

Sbírku na darujme.cz jsme úspěšně dokončili. Vybrali jsme 26 900,- Kč! Děkujeme za Vaši podporu. Děkujeme také Nadaci VIA, která nás podpořila částkou 20 000,- Kč.