Co je nového

Co nás čeká?

17.12. Živý Betlém

23.12. Setkání u betléma nad Betlémem

LETOS SLAVÍME 10 LET OD VZNIKU SPOLKU!

1. 1. 2024 Rozběháme Oldřichov

11. 1. 2024 Bukové toulání

15. 2. 2024 Divadlo v Besedě - Instalace

Více o našich akcích a aktivitách najdete v záložce kronika.

Předvánoční maraton je v plném proudu! Máme za sebou Mikulášskou, vánoční trhy, rozsvěcení stromečku, výstavu betlémů, Jana nainstalovala betlém nad Betlémem a těšíme se na další akce.

Oslavili jsme 10. výroční vzniku spolku! Pozvali jsme kapelu Střídmí Klusáci v kulisách višní a bylo to báječné!!

Strašidla moc potěšila veliká účast i odvaha příchozích. Někteří malí účastníci měli opravdu pro strach uděláno a trasu si proběhli třikrát a pokaždé hlásili, že se vůůůůůbec nebáli. Ti nejodvážnější šli úplně potmě. Trasa tentokrát vedla kolem Písáku, který osvětlovala světýlka svíček a lampionů. Moc jsme si to užili!

Volejbalový turnaj se opět vydařil, zlato si tentokrát odvezl tým z Raspenavy (gratulujeme "Opozdilci"!), oldřichovští borci postavili 5 týmů, nejúspěšnější byl namíchaný tým oldřichovsko-turnovský "Vodníci", který získal stříbrnou pozici a tým "chemiků" Natrium Stroncium Astat, který skončil třetí. Děkujeme všem za účast, Františkovi Dřevínkovi za občerstvení a všem, kdo se podíleli na organizaci Za rok touhle dobou si dáme repete  

9. ročník Oldfestu se vydařil. Moc jsme se nasmáli s klukama ze SLAM POETRY, zatančili si s kapelami Cold Cold Nights, We2, Imaginárium, Doladíme! a Jinotaj. Vychutnávali jsme si dobroty z pece od Moven s.r.o, pivčo od Františka Dřevínka a burgery u Muňáňo. Nic by nebylo, kdyby nedorazil náš věrný a nejlepší zvukař Jakub Hlobil. Děkujeme firmě Autoplachty Ryška s.r.o., Frostex, Pila Facek s.r.o, Střevlíku a JF za podporu. 

SLAVÍME 10 LET!!!!